İkramların Lezzeti

Davetin vermenin önemini bilerek, özel lezzetler tasarlamanın zorluğunun farkındayız. Dolayısıyla sürekli kendimizi yeniliyor,
yeni tatlar keşfetmeye çalışıyoruz.

Şeflerimiz dünya mutfaklarından esinlenerek yarattığı birbirinden farklı ve lezzetli “Finger Food” ikramlar, damağınızda unutulmaz tatlar bırakacaktır.

Menümüzde hiç bir şekilde tatlandırıcı maddeler kullanılmamaktadır. Tüm malzemeler, şeflerimiz tarafından mevsiminde titizlikle
ve taze olarak seçilmektedir.

Lezzet şölenine hazır olun !...

Sunum Farklılığı

Menü’nün lezeti kadar, sunumunun da çok önemli olduğunu bilerek sizlere alışa gelmişin dışında çok farklı sunumlar ile
hizmet vermeyi amaç edindik.

Yemek yaparken malzemelerimizi nasıl özenle seçiyor isek, sunarken de her şeyi en ince ayrıntısına kadar titizlikle düşünüyoruz.

Kullandığımız farklı sunum şekillerini, bazen doğal taşlar üzerinde, bazen şık gümüş tepsiler de çiçekler eşliğinde servis ediyoruz. Çünkü yemek hem damağa, hem göze hitap etmeli…

Güleryüzün Önemi

Catering hizmetinin salt bir gıda tedariki olmadığı, bu işin aslında bir keyif olduğunu bilerek keyifle çalışıyor, davetlerinize keyif katıyoruz.

Bunun için de servisin önemini bilen genç ve güler yüzlü bay ve bayan servis personeli ile amatör ruhla,
profesyonel bir hizmet veriyoruz.

Davetinizin resmiyetine göre ceketli şık bir kıyafet seçebileceğiniz gibi, daha casual davetlerinize apronlu modern kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Seçeceğiniz kıyafet ne olursa olsun,
güleryüzlü servis olmazsa olmazımızdır.

Ambiyansın Şıklığı

Davetin dekorasyonu da, en az sunulan yemekler ve verilen servis kadar özel, farklı ve göz kamaştırıcı olmalı.

Bu sebeple, davetinizin konseptine uygun olarak, farklı dekorlar yaratabiliyor, istediğiniz renklerde dokunuşlar yapabiliyoruz.
Uzun masa kurulumundan, “lounge” diye adlandırdığımız oturma gruplarına kadar farklı düzenler alabiliyor; modern ve farklı bistro masaları ile de ortamı en şık şekilde tamamlıyoruz.

Tabii ki gecenin en önemli farklılığını yaratacak olan özel olarak hazırlanmış, ışıklı barlarımız ve modern aydınlatma ünitelerimiz ile de ortamınızı bam başka farklı bir ambiyansa taşıyoruz. Bununla birlikte mumlar ve şamdanlar gecenize hoş bir ışık tutuyor.

Bar Catering

Keyifli bir davetin en önemli tamamlayıcısı tabii ki, içecek ve içki ikramları…

Bu konuda da en önemsediğimiz, müşterilerimize sunduğumuz Bar Catering servisinde farklılık yaratmak oldu ve bunun için de, Twins Cocktail Lab ile işbirliğine gittik. Ayrıca bu hizmeti de davetinize özel bir şıklık katacak gösterişli Barlar’dan ve profesyonel barmenlerden ikram etmek istedik.

Küçük dokunuşların kalıcı izler bıraktığı kanısındayız. Alkolün yanında servis edilen atıştırmalıkların ve farklı sürprizlerin gecenin keyfini arttırdığına inanıyoruz. Bu yüzden daha önce görmediğiniz lezzetlerle karşılaşmaya hazır olun. Karpuzlu jello shotlar hem görünüşüyle apayrı hem de içindeki alkol ile şaşırtıcı.