20 Yıllık Gurur

2001 yılında kurulan Elma Catering, her geçen sene daha da büyüyerek sektörün lider Catering firmalarından biri olmanın gururunu ve sevincini yaşamaktadır.

Bizim için önemli olan bildiklerimiz değil...
Hızla değişen ihtiyaçlara ve sektör dinamiklerine uygun olarak Düşleyebildiklerimiz
Üretebildiklerimiz
Geliştirebildiklerimiz
ve katkıda bulunabildiklerimiz…

Catering hizmetinin salt bir gıda tedariki olmadığı, bu işin aslında bir keyif olduğunu bilerek keyifle çalışıyor, davetlerinize keyif katıyoruz.

*Uluslararası Şehir Ödülleri 2019 yılı en iyi catering firması seçilmiştir.

...
...

Keyifle hizmet eden bir ekip anlayışı…

Değişime ve gelişime açık, ekip ruhuna, yaratıcılığa ve çağdaş vizyona değer veren keyifle çalışan, keyifle hizmet eden bir ekip olarak yola çıktık…

Elma Catering, uzun yıllar beş yıldızlı otel yöneticiliği tecrübesi olan
Reha Keskin’in liderliğinde genç, dinamik ve sizinle aynı lisanı konuşan müşteri koordinatörleri ile; kurulduğu yıldan itibaren 20 yıllık süreçte istikrarlı bir şekilde büyümekte ve tüm Türkiye genelinde, hatta bazı yurt dışı projelere başarı ile imza atmaktadır.

Firmamız; sektörde yaptıkları ile farklılık yaratan, sürekli yatırımlar yaparak yenilikçi misyonuyla, sektörde lider bir marka ve tercih edilen bir firma olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Farkımız

En önemli farkımızın, işimizi çok severek yapıyor olmamız diye düşünüyoruz.
Bu sebeple de, klasik rutin bir hizmet yerine, işimizi sürekli geliştirmeyi ve sizlerin ihtiyacı ve istekleri doğrultusunda hizmetimizi geliştirmeyi sürdürüyoruz.
Yaratıcı Olmak

Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda farklı uygulamalar da yaratarak inovasyona her zaman öncelik verdik ve vermeye devam ediyoruz.

“Trend Setter” olmak

Klasik düğün mekan ve uygulamalarına bam başka bir yaklaşım katarak, düğün konusunda yep yeni ve çok değişik konseptleri ile Orman içinde Kır düğünleri ile, Teknede veya Plajda özel davetleri ile “Trend Setter” olmak.

Teknolojiyi aktif kullanmak

Yaptığımız teknoloji yatırım ile sizlere daha teklif aşamasında yaşattığımız görsel zenginliğin ve farklılığın yanı sıra, isteyebileceğiniz tüm gerekli bilgiyi de web ortamında sunmak.

Yaygın olabilmek

Kendi araç filosu, ekibi ve frigofirik araçları ile Türkiye’nin her yerine hizmet verebilme özelliği sayesinde “Road Show”lardan, Türkiye’nin her yerindeki açılışlara ve organizasyonlara hizmet vermek.

Seçkin olabilmek

Uluslararası standartlara cevap verebilmek. Formula 1 – Euroleague Final İstanbul – Red Bull Flug Tag & Soap Box – World Rally Championship gibi prestijli organizasyonlarda, tercih edilmiş olmak.

7/24 Hizmet verebilmek

Teknede romantik bir evlilik daveti için sadece 2 kişilik servis vermekten 6,000 Kişiye oturma düzeninde TOP VIP yemek servisi vermeye kadar esnek olabilecek bir organizasyon yapabilmek.

Markalarımız

mijote logo

Türkiye’de çok yeni bir uygulama olan
“Yemek Hazırlama Kiteri” ile, restoran yemeği keyfini evinize taşıyoruz.

www.mijote.net

foodybar logo

Rengarenk konsept araçları, birbirinden lezzetli sokak tatları, animasyon yemekleri ile davetlerinizi adeta bir karnavala, festivale dönüştürüyoruz.

www.foodybar.com

elmarty logo

“elmarty” markası ile parti hizmetlerinde, salt Catering hizmetinden çok öte, sunum farklılıkları, müziği ve dekoru ile konsept bir parti hizmeti veriyoruz.

www.elmarty.com

cess logo

Cess Wedding; Beykoz Ormanı içerisinde 5 dönüm kendi arazide, tüm altyapısı hazır bir şekilde sizlere 750 ve 500 kişilik iki ayrı mükemmel Kır Düğünü alanı sunuyor.

www.cesswedding.com

gurme kumanya logo

“Gurme Kumanya” hizmeti ile sizlere, özel paketlerde sıcak yemek sunuyoruz.

www.gurmekumanya.com

duayemek logo

Zor günlerinizde, acil ve çok önemli bir ihtiyaç olan dua yemeği hizmetine, iskemle ihtiyacından, servis personeline kadar hizmet veriyoruz.

www.duayemek.com