Personel & Kıyafet


Profesyonel, servisin önemini bilen güler yüzlü bay ve bayan garsonlar tarafından servis verilecektir. Servis personelinin kıyafetleri tercihinize göre belirlenecektir.

Siyah yelek, gümüş kravat ve beyaz apron ile “Modern & Profesyonel”.
Beyaz gömlek, siyah kravat ve siyah çizgili gri modern apronlar ile “Modern & Sportif”.
Siyah gömlek, gümüş kravat ve belden bağlamalı siyah apronlar ile “Sportif”.
Beyaz gömlek, kurumsal renklere uygun kravat ve boyundan bağlamalı siyah apronlar ile “Firmaya Özel”.İstasyon Masalar


Streç Bistrolar: Modern ve yenilikçi davetlerin vazgeçilmezi; Beyaz, Krem, Kırmızı ve Siyah renk alternatifleri ile çok şık ve modern streç giydirilmiş bistrolar.


Kadife Örtülü: Protokol ve Resmi davetlerin şık konsepti olan Lacivert, Krem ve Siyah renkli alternatifler ile yere kadar kadife örtüler ile giydirilmiş istasyon masalar


Lake Masalar: Tek başına veya streç bistrolar ile kombin olarak da kullanılabilen modernizmin simgesi Beyaz renkli, yüksek ve çok şık ve modern dört ayaklı dikdörtgen lake masalar


U Lake Masalar: Tek başına veya lake bistrolar ile kombin olarak da kullanılabilen VIP ve geniş alanlı davetlerin vazgeçilmezi Beyaz renkli, yüksek ve çok şık ve modern sabit ayaklı dikdörtgen lake masalar


Lake Bistrolar: Beyaz renkli, şeffaf pleksi ayaklı, kare lake bistrolarBar Düzenleri


Lake Bar: Beyaz renkli ve yüksek dikdörtgen lake barlar. Lake istasyon masa ve büfelerimiz ile uyumlu davet alanına hoş bir katacak bar düzeni.


Oval lake bar: Beyaz renkli ve yüksek oval lake barlar. Lake istasyon masa ve büfelerimiz ile uyumlu davet alanına hoş bir katacak farklı ve modern bar düzeni.


Profesyonel bar: Led ışıkları ile özel aydınlatılmış, backround dekoru ve özel depo alanı ile tamamen VIP catering ikramları için özel tasarlanmış çok ön cephe kaplaması ile profesyonel bar düzeniLounge Kokteyl Düzeni


Loca Grubu: Ferforje Ayaklar ve siyah renkli özel abajur ile.


Loca Koltuk: Modern tasarımlı beyaz renkli lake sehpaları ile.


Kapitone Lounge Koltuk: Beyaz Renkli kapitone koltuk takımı


Beyaz ve siyah renkli Lake Masalar : Siyah ve Beyaz renkli Özel tasarım tabureleri ile


Siyah Venge Bistro: Siyah renkli özel kaplaması ve krom ayaklar ile Özel tasarım bistrolar.


Profesyonel Bar: Led ışıkları ile özel aydınlatılmış, backround dekoru, özel depo alanı ve Venge bistrolar ile uyumlu özel kaplaması ile.Açık Büfe Düzenleri


Banquet Büfe: Yere kadar beyaz örtüler ve davet konseptine uygun renkli runner ile dekore edilmiş Banquet büfe düzeni.


Alçaklı Yüksekli Lake Büfe: Beyaz renkli alçaklı yüksekli dikdörtgen lake masalarımız ile modern ve yenilikçi bir düzende kurulan lake açık büfe düzeni .


Sabit Lake Büfe: Beyaz renkli, alçak ve uzun, sabit ayaklı lake masalardan kurulan ile kurulan farklı ve şık lake masa büfe düzeni.Oturma Düzenleri


Yuvarlak Masa & Tiffany Sandalye : Düğün ve Açık Hava Davetlerinin vazgeçilmez klasiği 185cm çapında ve 10’ar kişilik yuvarlak yemek masası, Beyaz masa örtüleri, Duni kağıt peçeteleri, Mumlu masa ortasına koyulmak üzere çiçek aranjmanı. Açılır kapanır beyaz Lüx ahşap kır sandalyeler ile.


Lake Kare Masa Düzeni & Tiffany Sandalye : Farklı ve yenilikçi bir yemek düzeni sağlamak isteyenlerin tercihi, 10 Kişilik Beyaz Lake Kare Masalar, Beyaz keten runnerlar, Beyaz Duni Peçeteler Açılır Kapanır Tiffany Lüx Sandalyeler.


Beyaz Deri Sandalye : Unutulmaz bir davet için, çok şık beyaz lido sandalyeler ile modern bir şıklık için 185cm çapında ve 10’ar kişilik yuvarlak yemek masası, Beyaz masa örtüleri, Duni kağıt peçeteleri,Mumlu masa ortasına koyulmak üzere çiçek aranjmanı,Deri kaplamalı çok şık ve modern sandalyeler.


Piknik Düzeni : Piknik ve Açık hava organizasyonlarının rahat ve keyifli oturma düzeni; 8’er Kişilik Dikdörtgen masalar, Beyaz Masa örtüleri, Renkli Kırmızı-Lacivert kareli örtüler, Masa ortası renkli kır çiçekler, Beyaz renkli ahşap kır sandalyesi.