Farkımız

En önemli farkımızın, işimizi çok severek yapıyor olmamız diye düşünüyoruz.

Bu sebeple de, klasik rutin bir hizmet yerine, işimizi sürekli geliştirmeyi ve sizlerin ihtiyacı ve istekleri doğrultusunda hizmetimizi geliştirmeyi sürdürüyoruz.

Bu süreçte yapmaya çalıştığımız farklılıklar ;

Yaratıcı Olmak

Ziyafet ve Toplu Yemek hizmetlerinin yanı sıra, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda farklı uygulamalar da yaratarak inovasyona her zaman öncelik verdik ve vermeye devam ediyoruz.

“Elmarty” markası ile parti hizmetlerinde, salt Catering hizmetinden çok öte, sunum farklılıkları, müziği ve dekoru ile konsept bir parti hizmeti veriyor.

“Gurme Kumanya” hizmeti ile sizlere, paket yemekte sıcak yemek verebiliyor, böylelikle fuar, kongre gibi yemek zorluğu olan yerlerde soğuk sandviçe güzel bir alternatif oluşturuyoruz. www.gurmekumanya.com

Zor günlerinizde, acil ve çok önemli bir ihtiyaç olan dua yemeği hizmetine, iskemle ihtiyacından, yeme ve servis kolaylığına kadar her konuda geliştirilmiş
“Dua yemek” konsepti ile profesyonelce hizmet anlayışı sunuyoruz. www.duayemek.com

Teknoloji’yi aktif kullanmak

Yaptığımız teknoloji yatırım ile sizlere daha teklif aşamasında yaşattığımız görsel zenginliğin ve farklılığın yanı sıra, isteyebileceğiniz tüm gerekli bilgiyi de web ortamında sunmayı amaçladık.

Bu sistem başarısı sayesinde, sizler ile daha iyi CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) oluşturmakta ve ihtiyaçlarınızı daha bilimsel irdeleyerek hizmet verebilmekteyiz.

Sistemimizden alınan 2016 yılına ait anlık verilere göre

Gerçekleştirdiğimiz Organizasyon Sayısı
  Hizmet Verdiğimiz Kişi Sayısı

   Size özel hazırladığımız örnek teklifi incelemek aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

   Yaygın olabilmek ve tüm Türkiye’ye hizmet verebilmek.

   Kendi araç filosu, ekibi ve frigofirik araçları ile Türkiye’nin her yerine hizmet verebilme özelliği sayesinde “Road Show”lardan, Türkiye’nin her yerindeki açılışlara ve organizasyonlara hizmet vermekteyiz.

   Hatta hizmet alanımız sadece Türkiye ile sınırlı kalmaksızın 2010 Yılında Başbakan ve Cumhurbaşkanımızın katılımı ile gerçekleşen Arap Birliği Zirvesi'nde toplam 1500 kişiye 10 gün boyunca Catering hizmeti vermenin gurunu yaşıyoruz.

   Seçkin olabilmek.

   Uluslararası standartlara cevap verebilmek.
   Formula 1 – Euroleague Final İstanbul – Red Bull Flug Tag & Soap Box gibi prestijli organizasyonlarda, tercih edilmiş olmak.

   Esnek olabilmek ve 7/24 Hizmet verebilmek

   Teknede romantik bir evlilik daveti için sadece 2 kişilik servis vermekten 6,000 Kişiye oturma düzeninde TOP VIP yemek servisi vermeye kadar esnek olabilecek bir organizasyon yapabiliyoruz.

   Ayrıca, aynı gün akşamına dahi acil bir ihtiyacınız olsa, 24 saat çalışan üretim bölümümüz sayesinde hemen ihtiyacınıza çözüm bulup, servis verebiliyoruz.

   Elma Catering Referanslar
   Elma Catering Referanslar